Da Costakade 303 Amsterdam (t.h.v. huisnummer 1) BELEGGINGSOBJECT
Namens opdrachtgever mogen wij u deze verhuurde woonark te koop aanbieden. De woonark is voor onbepaalde tijd verhuurd en genereert een jaarlijkse huuropbrengst van € 19.000,-. De woonark is gelegen aan de geliefde Da Costakade en beschikt over een woonkamer met open keuken, hal met badkamer en deur naar het dek (terras), slaapkamer. Verder de ruimtes welke thans als B&B worden verhuurd zijnde een woonkamertje en een slaapkamer met ensuite badkamer.
De woonark is thans in gebruik als woonruimte met een daarbij door de huurder aangebracht B&B voorziening (met vergunning op naam van huurder). De inkomsten van de B&B worden door de huurder gegenereerd en geïncasseerd.
Indeling:
Vanaf de kade toegang tot de ark middels een trappetje.
Entree/gang met toegang naar de kast met de opstelling van de cv ketel (2023), badkamer met toilet, douche en wastafel. De woonkamer met open keuken. De keuken is voorzien van een hoekopstelling met een houten aanrechtblad, verder een ingebouwde gaskookplaat met afzuigkap, voorts losse apparatuur. Slaapkamer grenzend aan de woonkamer. Middels een af te sluiten deur toegang tot het thans in gebruik zijnde B&B gedeelte bestaande uit een zitkamer/woonkamer met eenvoudig keukenblokje en een separate slaapkamer met bureau en ensuite douchecabine met toilet. Voorts heeft de ark een terrasje met twee bergingen.
Informatie over de ark:
Brandmerk/kadastraal bekend: 9670 B AMST 1987
Naam: De Witte
Rompmateriaal: beton
Laadvermogen: 5,802 m³
Bouwjaar: 1970
Liggeld ± € 870,- per jaar
Voor afmetingen van de ruimtes zie de aangehechte plattegrond.
-Bij verkoop zullen de volgende clausules worden opgenomen in de koopakte:
-Niet zelfbewoningsclausule
-Ouderdomsclausule
Heeft u interesse om de ark een keer te bekijken? Neem dan contact met ons op.